Co zyskujesz

Pracownik na godziny - Chuck Norris Twojego sklepu!

Korzyści z wynajmu pracownika na godziny można mnożyć: optymalizacja finansowa, oszczędność czasu i energii, zespół specjalistów w cenie jednego, własny informatyk, który wykona zlecenie w każdej chwili i kosztuje tyle ile pracuje. Zdalny pracownik na godziny jest jak łowca głów: wie co robić, rozprawia się z zadaniem szybko i skutecznie, by na końcu spytać, co jeszcze może dla Ciebie zrobić…

Co daje Ci Pracownik na godziny?

icon_small_1

Realnie oszczędzasz pieniądze

Zlecasz pracownikowi na godziny tyle zadań, ile potrzebujesz wykonać. Każde zostaje wycenione indywidualne. W umówionym terminie zdalny specjalista przekazuje Ci efekty swojej pracy, a Ty nie musisz przeprowadzać w firmie zbędnych inwestycji w nowych pracowników i sprzęt. Zadanie wykonane, pieniądze zachowane!

icon_small_2

Brak czasu nie jest argumentem

Pracownik na godziny nie mówi, że nie miał czasu żeby coś zrobić. Po otrzymaniu zadania poświęca mu 100% uwagi i wykonuje je w wyznaczonym terminie. To pozwala Ci pracować zgodnie z określonym harmonogramem i spokojnie skupić się na innych, istotnych dla Ciebie sprawach.

icon_small_3a

Rzetelność i pełen profesjonalizm

Przed przystąpieniem do pracy otrzymasz przygotowawczą checklistę. Jeżeli trzeba, przeprowadzimy dogłębny research zagadnienia. Słowo “błąd” nie występuje w słowniku zdalnego specjalisty, a kiedy ostatni raz go popełnił, wstydził się przez tydzień. Pracownik na godziny wykonuje zadania zgodnie z ustalonymi wytycznymi i powszechnymi standardami.

icon_small_4

Cisza i spokój

Dzięki pracownikowi do wynajęcia nie musisz robić właściwie nic. Nie musisz prowadzić rekrutacji, szkolić, wdrażać, organizować miejsca pracy, podpisywać stosów dokumentów i martwić się czy to się uda. Pracownik online może pracować dla Ciebie przez kilka godzin, ale może zostać z Tobą na długie lata!

Co możesz zlecić zdalnemu pracownikowi?

icon_center_1

Dodawanie postów

Prowadzenie mediów społecznościowych nie jest takie proste jak się wydaje. Myślisz sobie – “co to za problem wrzucić kilka postów na Facebooka”. No właśnie. Tworząc plan postów trzeba wiedzieć do kogo chcemy dotrzeć, co konkretnie przekazać odbiorcom i w jaki sposób to przekazać. Przed przystąpieniem do pracy sprawdzamy liczne informacje – dane o odbiorcach, najczęstsze godziny aktywności.

icon_center_2

Aukcje Allegro/eBay/Amazon

To czasochłonne i monotonne zajęcie. Allegro to wciąż najpopularniejsza platforma sprzedaży w Polsce i stosunkowo prosta droga dotarcia do klienta. Wiemy, że możesz mieć ważniejsze rzeczy do zrobienia niż wystawianie produktów na Allegro i zwyczajnie nie będziesz mieć na to czasu. Zrobimy to za Ciebie. Przygotowaliśmy dla naszych klientów setki aukcji, więc wiemy, jak robić to sprawnie i poprawnie. Zleć to naszemu pracownikowi online i spokojnie zajmij się swoją robotą!

icon_center_3

Opisy produktów

To jest dopiero zabawa! Wiesz jak Twój produkt wygląda, jak smakuje, jak pachnie, jaką ma konsystencję, jest ciężki, lekki, duży albo mały. Czego trzeba więcej? Oprócz podstawowych danych opis produktu musi wzbudzić u klienta zainteresowanie. Dobór odpowiednich słów i ustalenie szyku opisu to prawdziwy FUN. Nasz copywriter opisał już tysiące mniejszych i większych rzeczy, wie wszystko o wszystkim i może zrobić to za Ciebie! 100 produktów, 200? Dawaj więcej!

icon_center_4

Zdjęcia i banery

Wygląd produktu to często najważniejszy argument zakupowy. Każdy chce wiedzieć, jak dany produkt wygląda, jaką ma etykietę, jaki kształt itp. Najlepiej jakby mógł go zobaczyć przy zimnym świetle LED, ciepłym nocnej lampki, na półce, w szafce, w bagażniku auta, na innym człowieku, pod kątem takim i innym, z góry i od dołu. Grafik wie, jakie to ważne i bez zająknięcia wrzuci, zrobi banery i obrobi zdjęcia na Twój sklep!

Zostaw swojego maila!

Praca wre, startujemy, lecz gdy tylko ruszymy pełną parą odezwiemy się do Ciebie z newsami, aktualnościami, ofertami promocyjnymi i nowościami od pracownika na godziny!

Informacje

Usługi

Copyright 2020 Pracownik na godziny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Weboholicy