Jak wyceniamy zamówienia

Uczciwie mówimy, jak jest!

Usługa pracownika na godziny daje Ci możliwość wynajmu konkretnego pracownika, który zrealizuje zlecony mu projekt. Zależy nam, abyś wiedział, że za tym jednym wybranym przez Ciebie pracownikiem stoi kilku innych, którzy dbają, aby zlecenie zostało wykonane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Konsultujemy projekt, zbieramy oczekiwania, robimy audyt własnej pracy; powiemy Ci dlaczego efekt może być lepszy, zadbamy o ustalenia oraz linię komunikacji i zwyczajnie przypilnujemy roboty. Wszystko odbędzie się zgodnie z najlepszymi praktykami e-commerce. W każdym zleceniu wykonujemy kilka dodatkowych usług, które nie są ujęte w konfiguratorze, ale są zawarte w cenie. Przykładowo, jeżeli wybierzesz prowadzenie Facebooka, to w ramach usługi dostajesz aż trzech pracowników – grafika, copywritera i social media menedżera. W umówionym terminie otrzymasz wykonany projekt, który z pewnością zaakceptujesz, ale jeżeli nie, poprawimy go w ramach kosztorysu. Co ważne, jeżeli projekt zajmie nam mniej czasu niż przewidujemy, oszczędzony czas, z którego rozliczymy się co do minuty, przeniesiesz na inne zlecenie.

boczny_2

Za co tak naprawdę płacisz?

Mamy świadomość, że niektóre kalkulacje mogą wydać Ci się wysokie. Jest to wartość profesjonalnie wykonanej pracy, jej uśredniona stawka godzinowa. Wartość dodana: nad Twoim zleceniem będzie pracował zespół specjalistów – grafik, programista lub copywriter, a nad wszystkim pieczę będzie sprawował opiekun. Projekt zostanie wykonany na czas, w oparciu o najlepsze praktyki e-commerce. Ostateczna cena zależy w pewnej mierze od Ciebie i chętnie wytłumaczymy Ci jak to działa.

Co daje Ci Pracownik na godziny?

Płacisz za godzinę

W tej godzinie nad Twoim projektem pracuje cały zespół specjalistów – graficy, programiści, copywriterzy.

Liczysz nas co do minuty

Czas pracy jest pod Twoją kontrolą. Zaoszczędzone godziny możesz przenieść na inne zlecenie.

Usługa jest kompletna

Zaczynamy od kontaktu, omówienia szczegółów, ustalenia składu zespołu, przystępujemy do pracy i wprowadzamy ewentualne poprawki.

Narzędzia i usługi

Będziemy ich potrzebować. Możesz nam je udostępnić, ale być może będziemy musieli kupić dodatkowe.

Zostań na dłużej!

Decydując się na cykliczne prowadzenie Twoich zleceń, tylko zyskujesz!

Co liczy konfigurator?

Twoje zlecenie wykonamy w ustalonym przez Ciebie terminie lub najbliższym możliwym, wskazanym przez nas. Jeżeli chcesz odebrać projekt w konkretnym dniu, doliczymy do usługi 20% ceny. Kontakt – otrzymasz dostęp do naszego własnego systemu CRM, w którym prowadzimy komunikację z klientami. Oczywiście możesz zdecydować się na kontakt telefoniczny, jednak wtedy cena wzrośnie o 10%. Musimy umówić się na zakres wykonywanych prac. Jeżeli masz pomysł i kompletny plan działania, to świetnie, bo od razu przejdziemy do pracy. Jeśli masz sam pomysł, wykonamy dokładną koncepcję działań od A do Z, a to zrobimy za dodatkowe 15% ceny bazowej. Celujemy w dłuższą współpracę, dlatego jeżeli chcesz, abyśmy pewne zadania wykonywali cyklicznie, od finalnej wartości odejmujemy 10%. Zwróć też uwagę na narzędzia i usługi, które będą potrzebne do wykonania zadania. W przypadku, gdy będziemy musieli na własną rękę wykupić dodatkowe licencje do narzędzi mailingowych, planerów postów lub same wtyczki, do ceny będziemy musieli doliczyć 5%.

boczny_1
konfigurator_icon

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Możesz wycenić usługę z domu!

co_zyskujesz_icon

Zobacz co zyskujesz dzięki pracownikowi na godziny!

Zostaw swojego maila!

Praca wre, startujemy, lecz gdy tylko ruszymy pełną parą odezwiemy się do Ciebie z newsami, aktualnościami, ofertami promocyjnymi i nowościami od pracownika na godziny!

Informacje

Usługi

Copyright 2020 Pracownik na godziny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Weboholicy