O nas

Twój pracownik na godziny!

Nie masz czasu na rekrutację? Nie chcesz wdrażać do firmy nowego pracownika i pilnować pracy kolejnej osoby? Doskonale to rozumiemy. Mimo to potrzebna Ci pomoc, bo zadań jest tyle, że sam już nie ogarniasz? W porządku, normalna rzecz. A może zwyczajnie potrzebujesz okresowego wsparcia i zatrudnianie kogokolwiek nie ma sensu? Jasna sprawa! Oto remedium na Twoje bolączki, spójrz!

Baner boczny

Kim jest pracownik na godziny?

Poznaj specjalistę na godziny, ecomersowego eksperta, znawcę Internetu i wielkiego pisarza. Zdalny specjalista chce być Twoim pracownikiem na godziny i wykonać konkretne zadanie, które mu zlecisz. Ten pracownik jest bardzo prostym mechanizmem. Dostaje zadanie, przystępuje do pracy, wykonuje je najlepiej jak może, nie marudzi i nie zadaje niewygodnych pytań, nie chce podwyżki, naprawia, pisze, maluje, koduje, planuje. Pracownik na godziny nie chce umowy o pracę na czas nieokreślony, bo nie potrzebuje kredytu hipotecznego. Nie trzeba płacić za niego ZUS-u.Nie trzeba przekonywać, że długi urlop to kiepski pomysł i lepiej zostać w biurze. Pomysł idealny? Tak…

Jak na to wpadliśmy?

Wyrastamy z praktyki Doradztwa Ecommerce i Weboholików. Znamy jak zły szelong Wasze potrzeby i problemy. Wiemy, że nie zawsze chcecie dużych projektów i kompleksowych usług. Delegacja Waszych pracowników do obsługi sklepu nierzadko stanowi kłopot. Często potrzebujecie pomocy przy wybiórczych kwestiach. Pomysł pracownika na godziny chodził za nami dobrych kilka lat. Wraz z nastaniem epidemii Covid, wszyscy zobaczyliśmy tę potrzebę jeszcze bardziej. Byliśmy przygotowani: pomysł, plan, panel, metodyka pracy były już gotowe. Postanowiliśmy ruszyć pełną parą aby choć trochę ułatwić Wam ten ciężki czas i to, co zdarzy się później.

10% z każdej faktury idzie na cele charytatywne

Pracownik na godziny może, więc pomoże. On lubi się dzielić. Korzystasz z usługi pracownika na godziny? Masz pewność, że 10% z każdej opłaconej faktury, kierujesz na cele dobroczynne. Robiliśmy to zawsze, nie zawsze systematycznie i nie zawsze w określonej ramie. Teraz chcemy wraz z nowym projektem złapać trochę dyscypliny, dlatego w newsach na blogu sprawdzisz, ile pieniędzy zostało przekazanych w danym miesiącu. Nie boimy się tej przejrzystości. Jeżeli masz jakąś konkretną fundację, którą chciałbyś wesprzeć, zapisz jej dane w uwagach do faktury – przekażemy dziesięcinę z Twojej usługi! Jeżeli wiesz, że z każdej Twojej godziny, ktoś dostaje np.: obiad, praca nabiera zupełnie innej wartości!

Baner boczny 2

Nasza ekipa

Milena Koziołek

Opiekun projektów kreatywnych

Marek Szekely

Prezes

Monika Tomaszewska

Copywriter

Mateusz Szczygielski

Programista

Bartek Świerc

Klikacz

Kamil Kowalski

Starszy grafik

Michał Gorzeń

Koder / integrator

konfigurator_icon

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Możesz wycenić usługę z domu!

co_zyskujesz_icon

Zobacz co zyskujesz dzięki pracownikowi na godziny!

Zostaw swojego maila!

Praca wre, startujemy, lecz gdy tylko ruszymy pełną parą odezwiemy się do Ciebie z newsami, aktualnościami, ofertami promocyjnymi i nowościami od pracownika na godziny!

Informacje

Usługi

Copyright 2020 Pracownik na godziny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Weboholicy