O nas

Twój pracownik na godziny!

Nie masz czasu na rekrutację? Nie chcesz wdrażać do firmy nowego pracownika i pilnować pracy kolejnej osoby? Doskonale to rozumiemy. Mimo to potrzebna Ci pomoc, bo zadań jest tyle, że sam już nie ogarniasz? W porządku, normalna rzecz. A może zwyczajnie potrzebujesz okresowego wsparcia i zatrudnianie kogokolwiek nie ma sensu? Jasna sprawa! Oto remedium na Twoje bolączki, spójrz!

Baner boczny

Kim jest pracownik na godziny?

Poznaj specjalistę na godziny, ecomersowego eksperta, znawcę Internetu i wielkiego pisarza. Zdalny specjalista chce być Twoim pracownikiem na godziny i wykonać konkretne zadanie, które mu zlecisz. Ten pracownik jest bardzo prostym mechanizmem. Dostaje zadanie, przystępuje do pracy, wykonuje je najlepiej jak może, nie marudzi i nie zadaje niewygodnych pytań, nie chce podwyżki, naprawia, pisze, maluje, koduje, planuje. Pracownik na godziny nie chce umowy o pracę na czas nieokreślony, bo nie potrzebuje kredytu hipotecznego. Nie trzeba płacić za niego ZUS-u.Nie trzeba przekonywać, że długi urlop to kiepski pomysł i lepiej zostać w biurze. Pomysł idealny? Tak…

Jak na to wpadliśmy?

Wyrastamy z praktyki Doradztwa Ecommerce i Weboholików. Znamy jak zły szelong Wasze potrzeby i problemy. Wiemy, że nie zawsze chcecie dużych projektów i kompleksowych usług. Delegacja Waszych pracowników do obsługi sklepu nierzadko stanowi kłopot. Często potrzebujecie pomocy przy wybiórczych kwestiach. Pomysł pracownika na godziny chodził za nami dobrych kilka lat. Wraz z nastaniem epidemii Covid, wszyscy zobaczyliśmy tę potrzebę jeszcze bardziej. Byliśmy przygotowani: pomysł, plan, panel, metodyka pracy były już gotowe. Postanowiliśmy ruszyć pełną parą aby choć trochę ułatwić Wam ten ciężki czas i to, co zdarzy się później.

10% z każdej faktury idzie na cele charytatywne

Pracownik na godziny może, więc pomoże. On lubi się dzielić. Korzystasz z usługi pracownika na godziny? Masz pewność, że 10% z każdej opłaconej faktury, kierujesz na cele dobroczynne. Robiliśmy to zawsze, nie zawsze systematycznie i nie zawsze w określonej ramie. Teraz chcemy wraz z nowym projektem złapać trochę dyscypliny, dlatego w newsach na blogu sprawdzisz, ile pieniędzy zostało przekazanych w danym miesiącu. Nie boimy się tej przejrzystości. Jeżeli masz jakąś konkretną fundację, którą chciałbyś wesprzeć, zapisz jej dane w uwagach do faktury – przekażemy dziesięcinę z Twojej usługi! Jeżeli wiesz, że z każdej Twojej godziny, ktoś dostaje np.: obiad, praca nabiera zupełnie innej wartości!

Baner boczny 2

Nasza ekipa

Milena Koziołek

Opiekun projektów kreatywnych

Marek Szekely

Prezes

Monika Tomaszewska

Copywriter

Mateusz Szczygielski

Programista

Bartek Świerc

Klikacz

Kamil Kowalski

Starszy grafik

Łukasz Klimkiewicz

Social media manager

Michał Gorzeń

Koder / integrator

konfigurator_icon

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Możesz wycenić usługę z domu!

co_zyskujesz_icon

Zobacz co zyskujesz dzięki pracownikowi na godziny!

Zostaw swojego maila!

Loading

Praca wre, startujemy, lecz gdy tylko ruszymy pełną parą odezwiemy się do Ciebie z newsami, aktualnościami, ofertami promocyjnymi i nowościami od pracownika na godziny!

Informacje

Usługi

Copyright 2020 Pracownik na godziny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Weboholicy