Rekrutacja

Wybierz stanowisko na jakie chciałbyś aplikować

Zaaplikowano: 0

Klikacz

Szukamy osób chętnych do działań w obszarze e commerce, klikaczy i techników do prostych, powtarzalnych czynności, takich jak dodawanie aukcji na Allegro, eBay, Amazon, dodawanie produktów na sklep, dodawanie opisów i meta treści, wklejania banerów, ustawianie promocji. Jeżeli jesteś dokładny i rzetelny, lubisz skrupulatną pracę, jesteś zorientowany w sprzedaży i marketingu internetowym, lubisz powtarzalne, bezpieczne czynności – zgłoś się!

Zaaplikowano: 0

Grafik

Szukamy grafików z doświadczeniem w pracy przy wdrażaniu sklepów internetowych, projektów e-commerce, stron i serwisów internetowych. Jeżeli więc znasz programy z rodziny Adobe (obowiązkowo Photoshop, Illustrator), masz zmysł estetyczny i jesteś kreatywny, orientujesz się w trendach e commerce, marketingu, social media i tym co się dzieje w internecie to stanowisko jest dla Ciebie.

Zaaplikowano: 0

Programista

Szukamy techników i koderów z doświadczeniem w pracy przy wdrożeniach sklepów internetowych, projektów e-commerce, stron i serwisów internetowych, chętnych do zdobywania nowych umiejętności w obszarze technicznych aspektów marketingu, sprzedaży internetowej i project managementu. Jeżeli masz doświadczenie na podobnym stanowisku i chciałbyś spróbować swoich sił – zgłoś się!

Zaaplikowano: 0

Copywriter

Jesteś zainteresowany pracą jako copywriter? Chcesz zarabiać pisaniem? Jesteś kreatywną bestią, a do tego orientujesz się w zagadnieniach SEO i social mediach? Potrafisz szybko i sprawnie wyszukiwać informacje w sieci i miałeś piątki z ortografii? Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Aplikuj!

Zaaplikowano: 0

Project Manager

Masz doświadczenie w zarządzaniu projektami, wdrażaniu sklepów internetowych, projektów e-commerce, stron i serwisów internetowych? Jesteś skupiony, czujny, dokładny? Najpierw analizujesz, potem działasz? Potrafisz rozmawiać z ludźmi i nie straszny Ci stres? Masz wyższe wykształcenie? Jesteś odpowiedzialny i lubisz problemy, bo są dla Ciebie wyzwaniem? Aplikuj!

Zaaplikowano: 0

Technik sprzedaży

Masz doświadczenie w pracy przy wdrożeniach sklepów internetowych, integracjach z oprogramowaniem zewnętrznym, projektach e-commerce czy sprzedaży online? Szukamy techników i koderów chętnych do zdobywania nowych umiejętności w obszarze technicznych aspektów marketingu, sprzedaży internetowej, łączników, integracji i wdrożeń. Jeżeli czujesz, że chciałbyś spróbować swoich sił w tej działce, aplikuj!

Informacje

Usługi

Copyright 2020 Pracownik na godziny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Weboholicy