Tradycyjny model pracy zakłada, że wszyscy siedzą w biurze, każdy ma swój komputer i wykonuje powierzone mu zadania. Mnóstwo przedsiębiorców uważa, że każdy inny model będzie nieefektywny, przez co ich firmy nie będą odpowiednio wydajne i ostatecznie nie będą zarabiać odpowiednich pieniędzy. Jednak czasy się zmieniają, jesteśmy świadkami gigantycznego postępu technologicznego i bardzo dynamicznych zmian w gospodarce. Rozwiązaniem problemów z jakimi borykają się przedsiębiorstwa mogą być pracownicy zdalni,  wykonujący konkretne zlecenia na godziny

Inwestując nie musisz czekać na zwrot

Podstawowym celem każdego przedsiębiorcy musi być ciągły rozwój, powiększanie oferty, wchodzenie na kolejne rynki w skali lokalnej lub międzynarodowej. Żeby to osiągnąć, konieczne są konkretne inwestycje, zaczynając od zatrudniania nowych pracowników, przez wynajęcie większego biura, a kończąc na zakupie nowych narzędzi pracy. To duże koszty, których co prawda każde przedsiębiorstwo poszukuje, ale ta wcześniej wspomniana nowoczesność daje właścicielom firm szerokie pole do popisu i umożliwia znaczne ograniczenie kosztów związanych z rozwojem. Mowa tu o pracownikach zdalnych, wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach klikaczach, którzy wykonują zlecenia na godziny! To bezpośrednia inwestycją w pracę i realizację zadań, nie w komputery czy kolejne samochody. 

Co potrafi pracownik zdalny?

Pracownik na godziny może być w Twojej firmie może być programistą, grafikiem, analitykiem, księgowym, serwisantem. Tak naprawdę kimkolwiek. Specjaliści wykonujący pracę zdalną często są samozatrudnieni, co dodatkowo ogranicza koszty współpracy. Mają swoje biuro, swój komputer. Tym biurem może być osobny pokój w mieszkaniu albo letniskowy domek w Bieszczadach. Podstawową platformą komunikacji staje się Internet, ale w miarę możliwości, nigdy nie zaszkodzi, aby spotkać się osobiście. Pracownik zdalny może być dla Ciebie specjalistą na godziny, którego wynajmujesz w celu wykonania pojedynczych zadań, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jednak z czasem taka osoba może stać się stałym elementem Twojej firmy, który będzie dbał o rozwój biznesu, ale zwyczajnie będzie to robił poza biurem.

Ludzie pracujący zdalnie rozwiązują wiele bieżących problemów każdej firmy. Naprawienie pewnych komplikacji w trakcie prowadzenia działalności lub konieczność rozładowania bardziej pracowitego okresu, wiązałoby się z dużymi nakładami finansowymi. Skorzystanie z usług pracowników zdalnych ułatwia wyjście z trudnego okresu, stabilizuje plan działań i daje nowe perspektywy. Pamiętaj, że każda nowa osoba wnosi powiew świeżości, który może okazać się zbawienny, niezależnie, czy ten ktoś pracuje w biurze, czy wykonuje swoją pracę zdalnie.

Zauważyłeś już pewne korzyści, jakie daje Ci pracownik zdalny? Jeżeli tak, skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty. Przedstawimy Ci indywidualny plan działań, który przeniesienie Twój biznes na nowy poziom. Jeżeli nie – również zapraszamy do kontaktu. Wszystko dokładnie Ci wyjaśnimy i zrozumiesz, że to opcja idealna dla Ciebie!